Oluline info

Head kliendid!

Info riikliku soodustusega abivahendite soetamiseks ja laenutamiseks:

    • Alates 01.12.2020 ei ole vaja kauplustes esitada paberkandjal IAK-d. Jätkuvalt tuleb esitada soodustatud tehingute jaoks kaupluses paberkandjal: arstiretsept ning isikut tõendav dokument.

    • Vanaduspensioniealistel inimestel ei ole vaja esitada uriinipidamatuse toodete ja nahahooldusvahendite ostmiseks retsepti.

    • Alates 01.01.2022 hakkas ortoose (sh tallatugesid) ja uriini eritumist suunavaid abivahendeid (nt kateetrid ja uriinikotid) rahastama haigekassa ja nende soetamise aluseks on meditsiiniseadme kaart, mida saavad välja kirjutada pere- ja eriarstid. Retsepti välja kirjutamisel peab arst veenduma, et inimese tervislik seisund vastab meditsiiniseadmete loetelus sätestatud tingimustele.

    • Alates 01.02.2023 muutuvad abivahendite riikliku soodustusega üürimise tingimused ning tasu arvestus muutub päevapõhiseks.

    • Lisaküsimuste korral palume pöörduda Sotsiaalkindlustusametisse: tel 612 1360 või e-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee / Loe lähemalt infot abivahendite soodustamise kohta SKA kodulehelt.

Tellimusi võtame vastu ja kaupa väljastame järgnevatel viisidel:
Empatrax Tervisekauplused Tallinnas: Kesklinnas, Mustamäel ja Haaberstis (vt Kontakt).
e-pood (NB! Kui Te ei leidnud kaubavalikust endale meelepärast või meie tavakauplustest leiduvat toodet, siis palun esitage tellimus e-pood@invaabi.ee vahendusel ning arve saadetakse Teile koos transpordi tasudega e-mailile). Juhendi riikliku soodustusega toote soetamiseks e-poe vahendusel leiad SIIT.
e-kirja teel (kõik soodustingimustel tellimused: info@invaabi.ee ning arve saadetakse Teile e-mailile)
– võimalik on vormistada tellimusi koju (telefonil: 55 605 125) igakuisetele inkontinentsi ning hooldus-, põetustoodetele; transport Tallinna piires ja lähiümbruses TASUTA.
telefoni teel: 55 605 125
Kiisa apteegist: Kurtna tee 21, 75503 Kiisa, Harju mk (vt lähemalt)

Kõik tellimused väljastatakse tavapärase 0 – 5 tööpäeva jooksul, kui tooteinfos ei ole märgitud teisiti.

Tarnete hinnakiri:
– Omniva pakiautomaati: 3,80 €
– Omniva kuller alates: 5,99 €
– Transport kuukogustele (mähkmed, nahahooldusvahendid + madratsid) Tallinna piires ja lähiümbruses kojuvedu TASUTA.
– Transport kuukogustele (mähkmed, nahahooldusvahendid jne) Omniva kulleriga väljaspool Tallinna linna ja lähiümbrust alates: 5,99 €.

Küsimuste korral kontakteeruge meiega kas telefoni või e-kirja teel, vastame Teile esimesel võimalusel. Nõustame ja abistame Teid meeleldi!

Empatrax OÜ
info@invaabi.ee

Tagasi